Субота, 27.04.2024, 00:49
   Енциклопедія рибалки 
Меню Сайта
 
Категории раздела
 
Головна » Статті » Риболовні статьї

Колибальні блесни

Коливальні блешні

1 - велика плоска "Ложка" з розряду професійних. Нерідко буває, що ні на одну приманку щука не ловиться краще. "Ложка" відмінно летить при забросІ, але не з будь-яким вудлищем. На мій погляд, при далекому забросі найкраще вона гармонує з м'якими хлистамі, які спочатку змушують її стартувати м'яко, потім пускають в політ зі стрімким прискоренням. Але це справа смаку. Багато рибалок воліють робити різкий заброс. Блешня, що має велику поверхню, з гучним сплеском падає у воду, а потім, вагаючись, повільно опускається на дно. Вид її занурення з широкими випадами в боку подобається щукам, сомам, судакам і великим лещам. Варто дозволяти їй падати довго, тоді вона провокує більше поклевок. Але можлива й монотонна проводка.

З забарвлень, мабуть, найбільш уловиста і поширена - срібляста з червоним. Більш дрібні моделі можна спробувати використовувати при ловлі форелі, головеня і окуня. Легка жесть більше схильна до впливу сильного вітру, тому її не завжди можна точно закинути в ціль. Найкраще це можна зробити, мабуть, швидким, жорстким вудлищем з пружною вершинкой. 

Коливальні блешні 2 - коливальна блешня "Доктор Heintz". За кількістю перекручувань волосіні і напусків ця коливальна блешня - справжня катастрофа, зате риба ловиться на неї часом феноменально. Краще всього використовувати її з повідцем з жорсткою одножильного дроту. Заброс і проведення цієї блешні не вимагають великої тренування. Надмірне гальмування перед падінням на воду призводить до перехлестам, як і занадто млявий або занадто різкий заброс. Якщо блешня покинута правильно, ловля на неї приносить задоволення. Її жорстко підннявся головний трійник під час проведення коливається, шумить і дзвенить під водою. Такий шумовий супровід подобається, насамперед, сомам і судакам, однак і жерехам до вподоби ця узкотіла металева принада. Для блешні Heintz потрібне відповідне вудилище, що забезпечує правильну проводку і тривалу фазу падіння, під час якої вона може гарно обертатися у воді, робити петлі і випади у бік. Найбільш уловистими вважаються приманки сріблястого і сріблясто-мідного кольорів, але варто спробувати і блешню натуральної розмальовки. 

Волосінь і повідці

Для роботи з великими що хитаються блешнями і для закидання на великі дистанції рекомендується використовувати плетену волосінь. Але в багатьох водоймах, насамперед із прозорою водою, хижаки знайомі з більш або менш яскраво пофарбовані, хлещущими по воді лісками. Тому краще ловити з монофильной волосінню. Маленькі форелеві і окуневі "Ложки" з звичайними лісками часто бувають більш уловистими. На всі великі "Ложки" і на блешні Effzett і Heintz найкраще ловити з жорстким повідцем. Більш дрібні блешні Effzett і "Ложки" добре гармонує з тонкими сталевими повідцями.

  
Категорія: Риболовні статьї | Додав: Midav (02.05.2012)
Переглядів: 2437 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода
 
Форма входа